Sales Platform by Asseco

Wspieramy producentów w realizacji procesów biznesowych - równolegle w wielu kanałach, za pomocą ekosystemu rozwiązań oraz usług zebranych w Sales Platform by Asseco.

Pomagamy sprzedawać
lepiej, więcej i efektywniej

Pomagamy producentom efektywnie i sprawnie współpracować z siecią dystrybucyjną, sieciami handlowymi oraz punktami sprzedaży detalicznej.

maeket259

Wspieramy pracę terenowych struktur sprzedażowych i merchandisingowych, wymianę danych pomiędzy partnerami handlowymi, zarządzanie zapasami w kanale dystrybucyjnym, bezpośrednią współpracę ze sklepami oraz działania eCommerce B2B/B2C. Pozwalamy także precyzyjnie rozliczać partnerów biznesowych i sieci przedstawicielskie. Ponadto dostarczamy wiedzę na temat rynku, w tym potencjału sprzedaży, udziału w kategoriach, przepływu towarów, itp. Udostępniamy także sugestie oraz rekomendacje działań - jak działać lepiej i generować większy zysk.

lat

doświadczenia w produkcji, wdrażaniu  i utrzymaniu systemów wsparcia sprzedaży

krajów

Wdrożenia w takich regionach jak Europa, Bliski Wschód, Azja, Australia czy Ameryka Łacińska

klientów

dla których pracuje kilkadziesiąt tysięcy mobilnych przedstawicieli terenowych

mln

komunikatów przetwarzanych miesięcznie przez nasze rozwiązania

Obsługiwane procesy

urzdzeniahorizonta31010

Kto korzysta z naszych rozwiązań?

Za pomocą Sales Platform by Asseco wspieramy pracę m.in. przedstawicieli handlowych, key account menedżerów, vansellerów, menedżerów sprzedaży, kontrolerów, dystrybutorów, ambasadorów marek, sprzedawców, itd. Z naszych rozwiązań od ponad 20 lat korzystają producenci z wielu branż, takich jak np. spożywcza, kosmetyczna, farmaceutyczna, chemiczna, telekomunikacyjna, budowlana oraz wielu innych.

Poznaj opinie liderów rynku o naszych systemach

Best-In-Class_logo_

Nasze rozwiązania SFA Next Generation, takie jak Retail Activity Optimisation, Coaching i Gamification otrzymały prestiżową nagrodę POI-Best-in-Class przyznawaną przez Promotion Optimization Institute. POI uznało nasze systemy za najbardziej innowacyjne narzędzia umożliwiające wzrost sprzedaży.

Więcej informacji w raporcie:

Ekosystem rozwiązań wsparcia procesów sprzedażowych

Sales Platform by Asseco wspiera wiele procesów sprzedażowych za pomocą różnych grup rozwiązań i narzędzi, które można dowolnie łączyć ze sobą oraz wybierać w zależności od potrzeb użytkowników.

Grupa Asseco

Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy Asseco, wiodącego dostawcy oprogramowania własnego na rynku europejskim. Grupa skupia spółki działające w branży informatycznej m.in. w większości krajów europejskich oraz w Izraelu, USA, Japonii czy Kanadzie.

member_of_asseco_group

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi
przedstawicielami w całej Polsce:

Adres

Asseco Business Solutions S.A.
ul. Konrada Wallenroda 4c
20-607 Lublin

Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS no. 0000028257
NIP: 522-26-12-717
kapitał zakładowy 167 090 965,00 zł (w całości opłacony)

Telefon

+48 728 325 752

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji wypełnij poniższy formularz:


W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w klauzuli informacyjnej.