Referencje

Z oferowanych przez nas rozwiązań wsparcia sprzedaży korzystają firmy z takich branż jak np. spożywcza, alkoholowa, kosmetyczna, farmaceutyczna, budowlana, chemiczna czy telekomunikacyjna. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i regionalni oraz lokalni producenci działający w oparciu o sieci przedstawicielskie, współpracujący z sieciami dystrybucyjnymi, handlowymi oraz punktami sprzedaży detalicznej.

Poznaj opinie liderów rynku o naszych systemach

Dzięki Platformie Connector by Asseco jesteśmy w stanie lepiej i co najważniejsze – na bieżąco, wspierać sprzedaż i cele biznesowe, reagując na sytuację na rynku oraz przede wszystkim w naszym kanale dystrybucji.

Nestle

Moduł kontraktów, wchodzący w skład systemu Mobile Touch by Asseco, jest innowacją, która pozwoliła naszej organizacji wejść na całkiem inny poziom zarządzania biznesem.

Henkel

Dzięki wsparciu Asseco Business Solutions bardzo szybko udało nam się zoptymalizować procesy związane z zarządzaniem danymi, by w efekcie dostarczyć zainteresowanym działom rzeczywiste i aktualne dane o odsprzedaży i zapasach produktów Coca-Cola HBC Polska.

Coca Cola HBC

Platforma Connector od Asseco Business Solutions pozwala nam na zwiększenie skuteczności transmisji wiarygodnych danych oraz analiz biznesowych. Rozwiązanie wspiera nas także w dostępie do danych odsprzedażowych pochodzących z hurtowni.

S.C. Johnson

Uruchomienie Platformy Connector by Asseco w zakresie odsprzedaży i stanów magazynowych produktów własnych oraz udziału w kategoriach produktowych to przede wszystkim szansa na skuteczną i szybką reakcję na zachodzące zmiany rynkowe.

Imperial Tobacco 

System Mobile Touch by Asseco, poprzez bardziej intuicyjny dostęp do kluczowych informacji o inwestycjach i klientach, pozwala naszym przedstawicielom handlowym na rzetelne przygotowanie się do wizyt i znacząco ułatwia realizację stawianych im zadań.

Tikkurila

System Mobile Touch by Asseco wspiera naszych przedstawicieli handlowych w ich codziennej pracy,  w szczególności usprawniając proces zawierania umów z partnerami handlowymi, a także szybkie i skuteczne rozliczanie promocji.

Pernod Ricard Hungary 

System Connector B2B by Asseco spełnił nasze wymagania w stu procentach. Rozwiązanie pozwoliło współpracującym z nami operatorom vendingowym na szybkie i wygodne składanie zamówień za pomocą portalu www, dzięki czemu znacząco skrócił się proces i czas zamawiania naszych produktów.

Maspex

Rozwiązanie wymiany danych od Asseco Business Solutions zapewnia nam stały dostęp do rzetelnych informacji o odsprzedaży naszych produktów u poszczególnych dystrybutorów. Jesteśmy w stanie wyeliminować błędy w rozliczeniach z partnerami handlowymi, a tym samym poczynić znaczące oszczędności poprzez wyeliminowanie prowizji udzielanej w sposób niewłaściwy.

Atlas

System Mobile Touch od Asseco Business Solutions wspiera działania handlowe naszej firmy w zakresie zarządzania pełnym portfolio produktów przeznaczonych dla kanału tradycyjnego, nowoczesnego oraz HoReCa. Rozwiązanie mobilne, uzupełnione o system wymiany danych Connector i zestaw narzędzi analitycznych BI, stanowi kompletne środowisko obsługujące kluczowe procesy sprzedażowe.

Herbapol

lat

doświadczenia w produkcji, wdrażaniu  i utrzymaniu systemów wsparcia sprzedaży

krajów

Wdrożenia w takich regionach jak Europa, Bliski Wschód, Azja, Australia czy Ameryka Łacińska

producentów

dla których pracuje kilkadziesiąt tysięcy mobilnych przedstawicieli terenowych

mln

komunikatów przetwarzanych miesięcznie przez nasze rozwiązania

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu z naszymi
przedstawicielami w całej Polsce:

Adres

Asseco Business Solutions S.A.
ul. Konrada Wallenroda 4c
20-607 Lublin

Sąd Rejonowy Lublin - Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS no. 0000028257
NIP: 522-26-12-717
kapitał zakładowy 167 090 965,00 zł (w całości opłacony)

Telefon

+48 728 325 752

Formularz kontaktowy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub chcesz uzyskać więcej informacji wypełnij poniższy formularz:


W związku z przesłaniem przez Ciebie formularza dochodzi do przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Informację o tym, w jakim celu przetwarzamy Twoje dane osobowe, oraz jakie prawa Ci przysługują w związku z ich przetwarzaniem przez nas, znajdziesz w klauzuli informacyjnej.